درب سکشنال پارکینگ (زیر سقفی) جدیدترین و مدرن ترین درب های اتوماتیک حال حاضر در بازار ایران و جهان است

درب سکشنال چیست؟

درب سکشنال STC از چند پَنِل هرکدام به ارتفاع ۴۸ سانتی متر و ضخامت ۴٫۶ سانتی متر تشکیل شده است که درون این پَنِل ها با فوم پلی اورتان فشرده پر شده است که این مهم باعث تبدیل شدن این درب به عایق کامل صوت و حرارت می شود. ارتفاع بازشو این درب ها بین ۲٫۲۰ متر الی ۲٫۴۰ متر بسته به نیاز مشتری متغیر می باشد. عرض پَنِل با توجه به متغیر بودن ورودی ها در اندازه های مختلف موجود می باشد. حرکت این درب ها به صورت ۹۰ درجه از حالت افقی به حالت عمودی می باشد که این زاویه حرکت ،کمترین فضا را اشغال می کند و حرکتی کاملاً بی صدا را به ارمغان می آورد.
نمای این درب ها از جنس ورق فولادی دو جداره دارای پوشش رنگ الکترو استاتیک در رنگ ها و طرح های مختلف می باشد. پر طرفدارترین رنگ های مورد استفاده، سفید، کرم و طرح چوب می باشد که با انواع نماهای مدرن و کلاسیک سازگار است و زیبایی منحصر به فردی را به ارمغان می آورد

درب سکشنال زیر سقفی مخصوص پارکینگ

با توجه به ضرورت استفاده از درب های اتوماتیک برای ورودی پارکینگ در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری، انتخاب یک درب مناسب می بایست علاوه بر سهولت در استفاده، دارای کیفیت مطلوب بوده و از ظاهری زیبا و هماهنگ با نمای ساختمان نیز برخوردار باشد. درب های سکشنال پارکینگ(زیر سقفی) جدیدترین و مدرن ترین درب های اتوماتیک حال حاضر در بازار ایران و جهان می باشد که با در نظر گرفتن رویکرد و توصیه معماران، سازندگان و در نهایت مصرف کنندگان هم از نظر کیفیت و هم از نظر زیبایی بهترین انتخاب جهت اتوماسیون درب ورودی پارکینگ ساختمان ها به شمار می آید.

مزایای درب سکشنال

حفظ امنیت تردد عابرین پیاده و توقف خودرو زیر درب
درب سکشنالSTC مجهز به چشم فتوالکتریک خطی می باشد که در ارتفاع ۵۰ سانتی متری از کف نصب می شود که در صورت عبور عابر پیاده یا توقف خودرو در زیر درب، در صورتی که درب در حال بسته شدن باشد؛ سریع متوقف شده و به صورت عقب گرد عمل می کند. همچنین علاوه بر سیستم چشم فتوالکتریک موتورهایSTC درای سیستم هوشمند Encoder می باشندکه در صورت لمس هر مانع توسط پَنِل انتهایی درب به صورت هوشمند متوقف شده و به حالت عقبگرد عمل می کند تا بتواند امنیت و سلامت خانواده و خودروی شما را تضمین کند.

ضد نفوذ بمنظور جلوگیری از ورود سارقین
با توجه به نحوه نصب این درب ها، هیچگونه درز یا شیار یا حفره ای از بیرون وجود ندارد تا سارقین بتوانند اقدام به باز کردن این درب کنند، گیربکس قدرتمند موتورهای STC نیرویی در حدود ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ کیلوگرم در حالت بسته به درب وارد می کند که این خود دلیل دیگری بر امنیت بالای این درب ها باشد.

مقاومت پَنِل و یراق آلات در برابر فرسایش و وضعیت های آب و هوایی متفاوت
استفاده از پَنِل های فولادی که با فوم تزریقی پلی اورتان پر شده اند ضخامت ۴٫۶ سانتی متری را در پَنِل ها را تشکیل می دهد، که موجب استحکام بسیار بالا می شود. همچنین تداوم رنگ های الکترو استاتیک بروی ورق های فولادی بسیار بالاتر از آلومینیوم می باشد که این امر باعث می شود این درب ها با هر گونه شرایط آب و هوایی (سرد/گرم/مرطوب) سازگار باشند، همچنین استفاده از یراق آلات و لولاهای فولادی قدرتمند مقاومت این درب ها را گارانتی می کند. علاوه بر آن درب های سکشنال عایق کامل صوت و حرارت می باشد که تا حد زیادی از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.

زیبایی ظاهری متفاوت و هماهنگ با نما
با توجه به این واقعیت که نمای هر ساختمان به لحاظ نگاه و تفکر معماران، سازندگان و در نهایت مصرف کنندگان مهمترین بخش ساختمان محسوب می شود انتخاب یک درب زیبا با کارایی بالا و هماهنگ با نمای ساختمان شخصیت پسندیده ای را ایجاد می نماید.
با در نظر گرفتن تنوع در طراحی (کلاسیک/اچ لاین/ استریپ و…) و رنگ(کرم، سفید، طرح چوب بلوط و…) درب های سکشنالSTC می تواند با انواع نماهای موجود در بازار ایران (سنگ/چوب/ آجر و…) هماهنگی خاصی ایجاد کند که مورد توجه معماران و طراحان و سازندگان داخل ایران قرار گرفته است و استقبال کم نظیر فعالان صنعت ساختمان از این محصول خود گواه این مهم است.

حرکت بی صدا
در چند سال گذشته مشاهده گردید، درب ورودی پارکینگ هایی که از درب های با کیفیت کمتر(مانند کرکره و..) استفاده شده در هنگام حرکت تولید صدای ناهنجار نموده که در ساعات نیمه شب باعث آزار ساکنین ساختمان ها می باشد. حرکت عمودی درب های سکشنال و بهره گیری از بلبرینگ های با کیفیت و روان همچنین استفاده از لولاهای با کیفیت و مقاوم، حرکتی کاملاً بی صدا را به ارمغان می آورد که این مهم یکی از برترین مزیت های درب های سکشنال است. موتورهای STC دارای تسمه کشنده از جنس وایر و درون آن از سیم های فولادی استفاده شده است که حرکتی کاملاً بی صدا را نسبت به کشنده های زنجیری به ارمغان می آورد.

سرعت بالا و تردد نا محدود
موتور پر قدرت STC بالاترین سرعت حرکت (۱۶ سانتی متر در ثانیه) را در میان کلیه درب های اتوماتیک پارکینگ دارا می باشد. موتورهای STC دارای ولتاژ ۲۴V/DC می باشد که در زمان عملکرد سیم پیچ کاملاً مس آن به هیچ عنوان گرم نمی کند که امکان تردد نامحدود را فراهم می سازد. موتورهای STC دارای خروجی باتری و مجهز به سیستم خلاص کن دستی نیز می باشند. همچنین قابلیت کد کردن ۱۰۰ عدد ریموت کنترل با این موتورها فراهم گردیده است، که موجب شده تبدیل شدن موتورهایSTC به پرطرفدارترین برند در آسیا و خاورمیانه شود

ساده ترین سیستم خلاص کن دستی
در مواقع قطع برق یا شرایط اضطراری که نیاز به باز کردن درب به صورت دستی باشد، ساده ترین سیستم خلاص کن در این درب ها تعبیه گردیده که با کشیدن یک بند ساده امکان پذیر می باشد.به دلیل استفاده از سیستم فنربندی در این درب ها در هنگام خلاص کردن فقط با فشاری معادل ۱۵ کیلوگرم درب به راحتی در کمتر از ۱۰ ثانیه از حالت بسته به حالت باز در می آید، این در صورتی است که در هیچ یک از محصولات دیگر این مزیت به چشم نمی خورد.

گارانتی واقعی(بی نیاز از سرویس)
هر محصول الکترو مکانیک نیاز به گارانتی پس از فروش دارد. ۲ سال گارانتی تعویض و ۲۰ سال خدمات پس از فروش خودگواه کیفیت بالای این محصول می باشد. در صورت نصب صحیح و استفاده صحیح از درب های سکشنال، این درب ها حتی بی نیاز از سرویس دوره ای می باشد.
نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش ما در سراسر ایران آماده ارائه خدمات شبانه روزی به استفاده کنندگان از این محصول می باشند.

جدول مقایسه درب سکشنال و کرکره
درب ســکشـنـال درب کـرکـره
نـدارد دارد صـدا
زیـاد کـم سـرعت
دارد ندارد خلاص کن دسـتی
20 Cm از سقف 40 Cm از سقف اشغال فضـا
بی نهایت حداکثر 8 بار تعداد تردد در روز
دارد نـدارد سنسور عدم برخورد با مانع
جزئیات فنی